ul. B. Chrobrego 3a,
64-100 Leszno

Ignysie

Kapela dudziarska "Ignysie" z Leszna

Próby Kapeli:

wtorek godz. 1700 - 1900

Szkoła podstawowa nr 9

Leszno - Zatorze

 

Kierownik/Instruktor: Michał Umławski

 

Adres:

Fundacja Dudziarz.eu

ul. Bolesława Chrobrego 3a

64-100 Leszno, woj. wielkopolskie, Miasto Leszno, pow. leszczyński

tel. 602 508 472

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.dudziarz.eu

Adres do korespondencji:

ul. Powstańców Wielkopolskich 28

64-140 Włoszakowice

 

Grupy:

początkująca:

Filip Wiśniewski - dudy

Alicja Robińska - skrzypce

Maksymilian - dudy

 

średniozaawansowana:

Maja Marcinkowska - skrzypce

Paulina Zawarta - skrzypce

Bartosz Zawarty - dudy

 

zaawansowana:

Adam Kutrowski - dudy

Adam Robiński - dudy

Jarosław Kozak - skrzypce

Maciej Kutrowski - skrzypce

Jacek Kutrowski - dudy

Magdalena Winiarska - skrzypce

Dagmara Herman - skrzypce

Anna Gumpert - dudy

Grzegorz Herman - dudy

Wojciech Strojbel - dudy/skrzypce

 

Grupy byłych i obecnych członków
Dziecięco-Młodzieżowej Kapeli Dudziarskiej w Lesznie od 1984 r.


GRUPA 1
Adam Czarnecki
Daniel Kaczmarek
Szymon Kaczmarek
Krzysztof Kaźmierczak
Krzysztof Konieczny
Paweł Mazankiewicz
Izabela Piotrowiak
Joanna Sarbinowska
Rafał Skiba
Sylwester Szpurka


GRUPA 2
Sylwia Apolinarska
Przemysław Apolinarski
Agnieszka Chojnacka
Damian Dudziak
Eliza Głowinkowska
Igor Głowinkowski
Dagmara Herman
Grzegorz Herman
Maciej Ignyś
Sebastian Kalbarczyk
Agnieszka Karolczak
Wieńczysław Łuczak
Przemysław Miś
Izabela Raupis
Bogumiła Skrzypczak
Adam Szczepaniak
Mariusz Szczepaniak
Jolanta Szpurka
Witold Szpurka
Małgorzata Umławska
Michał Umławski
Joanna Wojciechowska

GRUPA 3
Jakub Andrzejak
Marek Błochowiak
Anna Gumpert
Katarzyna Gumpert
Wojciech Jankiewicz
Joanna Kawecka
Zofia Konieczna
Karol Michalewicz
Małgorzata Michalewicz
Marta Piotrowska
Michał Rychter
Zuzanna Stemplewska
Karol Suchanecki
Helena Szymanowska
Magdalena Winiarska


GRUPA 4
Łukasz Błaszyk
Wiesława Błaszyk
Jacek Jańczak
Eryk Jędryczka
Konrad Michalski
Krzysztof Polowczyk
Izabela Ratajczyk
Marta Wyzujak

GRUPA 5
Adam Bajon
Dawid Bugzel
Szymon Bugzel
Marianna Chocianowska
Ewa Dudziak
Adrianna Filipowska
Wiktoria Konkol
Jacek Kutrowski
Maciej Kutrowski
Weronika Nowak
Kajetan Piotrowiak
Martyna Piotrowiak
Wojciech Streubel
Jakub Tyliński
Małgorzata Woźniak
Paulina Zawarta
Bartosz Zawarty


GRUPA 6
Aleksandra Bugzel
Martyna Bugzel
Adam Kutrowski
Maja Marcinkowska
Alicja Robińska
Adam Robiński
Weronika Walachowska
Filip Wiśniewski

 

Kalendarium: