ul. B. Chrobrego 3a,
64-100 Leszno

Wspieraj nas

Wspieraj działania Fundacji Dudziarz.eu!

Włącz się w budowę społeczeństwa obywatelskiego – społeczeństwa obywateli świadomych swoich praw i obowiązków, angażujących się w sprawy swojej społeczności lokalnej, swojego kraju i społeczności międzynarodowej. Przekaż darowiznę i pomóż nam realizować tak bardzo potrzebne dziś inicjatywy na rzecz demokracji i praworządności w Polsce. Dzięki Twojej darowiźnie będziemy włączać obywateli w podejmowanie decyzji dotyczących ich społeczności, stać na straży praworządności, dbać o przestrzeganie przez władze przejrzystości i odpowiedzialności w życiu publicznym, przeciwdziałać dyskryminacji.

 

Jak nas wesprzeć?

 

Wpłać teraz online

Skorzystaj z przelewu elektronicznego i przekaż nam darowiznę za pomocą bezpiecznego systemu dotpay.

dotpay   kwota:  zł 


 Zdefiniuj zlecenie stałe

Ustal w swoim banku stałe zlecenie na comiesięczny odpis na cele statutowe Fundacji. 
Możesz także wspierać konkretny program lub projekt, który prowadzimy.

Dokonaj jednorazowej wpłaty
Przekaż nam darowiznę przelewem tradycyjnym w banku lub przekazem na poczcie.

Dane do przelewu:

Fundacja Dudziarz.eu - Wielkopolskie Kapele Dudziarskie

ul. Bolesława Chrobrego 3a

64-100 Leszno

Bank Pekao

konto: 28 1240 1499 1111 0010 7378 3360

tytuł: darowizna na cele statutowe

W razie pytań prosimy o kontakt:
Telefon komórkowy: +48 602 508 472

Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Dodatkowe informacje

Darowizny pozagotówkowe 
Fundacja przyjmuje również darowizny w postaci akcji i obligacji, ruchomości i nieruchomości, a także spadki i zapisy testamentowe. W przypadku zainteresowania tą formą wsparcia, prosimy o kontakt.

Fundusze powierzone
Zapraszamy osoby prywatne i firmy zainteresowane długofalowym inwestowaniem w wybrane działania społeczne, zgodne z celami i misją Fundacji Dudziarz.eu, do utworzenia przy Fundacji funduszu powierzonego.
Zarządzane przez nas fundusze powierzone mają charakter funduszy wieczystych lub funduszy okresowych. W przypadku funduszu wieczystego środki przekazane przez darczyńcę są przez nas inwestowane, a działania wskazane przez darczyńcę finansowane są z dochodów z inwestycji. W przypadku funduszy okresowych, ustanowionych z jednorazowej lub ponawianej darowizny fundatora/rów, działania wskazane przez darczyńcę wspierane są do czasu wyczerpania środków funduszu. Fundusze powierzone mogą być zasilane w okresie ich funkcjonowania środkami dodatkowymi w postaci darowizn i wpłat 1% podatku.

Ulgi podatkowe od darowizny
Darowizny przekazane na działania Fundacji można odliczyć od podatku:

  • osoba fizyczna do kwoty równej 6% dochodu przed opodatkowaniem (art. 26 ust. 1 pkt 9 ustawy o podatku od osób fizycznych),
  • osoba prawna do kwoty równej 10% dochodu przed opodatkowaniem (art. 18 ust. 1 pkt. 1 i 7 ustawy o podatku od osób prawnych).

Potwierdzenie przelewu należy przechowywać 5 lat od dokonania darowizny.

Czy moja firma może wspierać Fundację?
TAK. Fundacja od początku swojej działalności współpracuje z przedsiębiorcami, dla których bliskie są działania i wartości naszej organizacji. Przekazaną darowiznę można odliczyć od podstawy do opodatkowania do kwoty równej 10% dochodu przed opodatkowaniem. Przedsiębiorców zainteresowanych długofalowym wsparciem działań Fundacji lub utworzeniem przy Fundacji funduszu powierzonego zapraszamy do kontaktu.


Mieszkam za granicą. Jak mogę przekazać darowiznę?
Darowiznę z zagranicy można wpłacić bezpośrednio na konto Fundacji w PLN, USD, EUR lub GBP. 

Bank Pekao

konto: 28 1240 1499 1111 0010 7378 3360

tytuł: darowizna na cele statutowe