ul. B. Chrobrego 3a,
64-100 Leszno

Ogólnopolskie

Targi Organizacji Pozarządowych "Działamy Razem" w Pile

Pobierz obrazki

Zachęcamy wszystkie organizacje do zorganizowania w trakcie konferencji i Targów stoisk promocyjnych. 15 maja – w piątek, Targi odbędą się w przestrzeniach Inwest Parku, natomiast 16.05.2015 r. [sobota] Targi te będą kontynuowane na terenie lotniska podczas Pikniku Lotniczego – II Międzynarodowego Zlotu Dwupłatowców. W przestrzeni Invest Parku będziemy mieli do dyspozycji stoły i krzesła, a na lotnisku namioty. Zapraszamy do zaprezentowania swojej działalności, dorobku, projektów. TOP to znakomita okazja do poszerzenia bazy kontaktów, poznania zakresu działań innych organizacji i podmiotów ekonomii społecznej oraz zdobycia nowych informacji o pracy w NGO. Udział w Targach daje organizacjom pozarządowym możliwość wypromowania swojej działalności, pozyskania wolontariuszy oraz budowy wizerunku.

 

Podczas Targów możemy zorganizować wystawę prezentującą dorobek podmiotów ekonomii społecznej działających na danym obszarze. W ramach organizacji Targów zapewniamy stoisko oraz materiały informacyjne dla organizacji. Kto pierwszy ten lepszy:), o możliwości zaprezentowania się decyduje kolejność zgłoszeń.

Współorganizatorem Targów jest Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej na subregion Pilski. Dla chętnych organizacji możemy zapewnić foldery lub ulotki lub roll upy promujące organizację [zakres wparcia do uzgodnienia z organizacją i zależy od ilości chętnych organizacji].

Aby zgłosić się do udziału w Targach należy wypełnić https://www.ankietka.pl/ankieta/182204/zgloszen...

Lub napisać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić:
696-565-116 [Zamek Rokosowo],
604-936-095 [Magdalena Hurnik – OWES Piła],

Dnia 15.05.2015 r. w Pile, w Invest Park, odbędzie się konferencja „SILNA WIELKOPOLSKA – ROZWÓJ INICJATYW LOKALNYCH W REGIONIE”.

 

 

 

Pobierz obrazki

Stowarzyszenie Instytut Zachodni [SIZ],
Natalia Gniatczyk - Kuczyńska, /Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ tel. 660 254 647. - spotkania grupy roboczej - standardy działania sieci, koordynacja działań
Iza Mójta, /Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ tel. 694 066 073 - newsletter, promocja

 

 

Pobierz obrazki

Ośrodek Integracji Europejskiej w Rokosowie [OIE],
Karolina Krawiec, /Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ tel. 65 573 33 08:
szkolenia - tematy: standardy działania sieci, wsparcie funkcjonowania NGOPobierz obrazki

 

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego [SWPPG], Kornelia Michalak, Karolina Walkowiak, /Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ tel. 539 310 205: spotkania zespołów roboczych - partnerstwa lokalne

 

 

Pobierz obrazki
 

Biuro projektu: ul. Bukowska 26/1 60-811 Poznań, tel. 61 667 53 49,
czynne codziennie w godz 8.00 - 16.00